Artig med sprint 3. karusellrenn

Publisert januar 13, 2023

|

42 deltagere var med på verdens første sprint med heat i Totræna. Det var faste forhold med god glid, til glede for enkelte og utfordrende for andre.

Alle gikk først en prolog med enkeltstart, før de ble satt opp i heat. (de minste gikk ikke heat). Vi har dessverre ikke resultatene fra heatene.

Mange fra Osterøy hadde tatt turen, og alle var enige om at det er kjekkere med flere. 

Resultater:

Under 8 år 400m (tilfeldig rekkefølge)

Navn

Ludvig Langeland

Noah Langeland Drevsjø

Trygve Oma Høysæter

Liam Raae Lønnebakken

Veni Malena Vrålstad-Hole (Osterøy IL

Oline Hestnes Vik (Osterøy IL

Heine Tind Vrålstad-Hole (Osterøy IL)

Felix Langeland

Jenter 11 - 12 år. 600m

Plass

Navn

Tid

1.

Kristin Brattabø (Osterøy IL)

01:48

2.

Liva Skår Foss

02:03

3.

Vilde Fjellskålnes (Osterøy IL)

02:25

3.

Emina Hestnes Vik (Osterøy IL)

02:25

5.

Julia Fanebust

02:50

Gutar 11 - 12 år. 600m

Plass

Navn

Tid

1.

Torvald Oma Høysæter

01:26

2.

Marius Arnes

01:38

2.

Elias Langeland

01:38

4.

August Kvamme

01:49

5.

Kasper Bogstein Sandal

01:59

Jenter 13 - 14 år. 800m

Plass

Navn

Tid

1.

Mari Hammer (Osterøy IL)

02:27

2.

Mari Tysse Røsland (Osterøy IL)

02:49

3.

Sunniva Fanebust

03:04

Guttar 13 - 14 år. 800m

Plass

Navn

Tid

1.

Martin Holdhus

01:50

2.

Svein Daltveit (Osterøy IL)

01:56

3.

Noah Raae Lønnebakken

02:12

4.

Simen Aasebø Hisdal

02:18

5.

Benjamin Andrade Aasebø

02:20

6.

Olander Erstad

02:21

7.

Thomas Fjellskålnes (Osterøy IL)

02:35

Jenter 15 - 16 år. 1,4km

Plass

Navn

Tid

1.

Magrethe Fejllskålnes (Osterøy IL)

03:40

2.

Emma Fjellskålnes (Osterøy IL)

04:01

3.

Heidi Daltveit (Osterøy IL)

04:05

Guttar 15 - 16 år. 1,4km

Plass

Navn

Tid

1.

Jonas Myking (Osterøy IL)

03:21

2.

Eirik Brattabø (Osterøy IL

03:32

Damer over 17 år. 1,4km

Plass

Navn

Tid

1.

Ingrid Tysseland

04:10

Menn over 17 år. 1,4km

Plass

Navn

Tid

1.

Henrik Mjelde Foss

03:17

2.

Vigleik Tysseland

04:02

3.

Hagos Desbele Gulbet

04:05

4.

Rolf Inge Foss

04:07

5.

Steinar Waage Tveit

04:24

Trim. 1,4km

Plass

Navn

Tid

1.

Erik Høysæter

04:33

2.

Amund Aasebø

04:51

3.

Ronny Lønnebakken

05:36

Relaterte